Друзі, подивився ефір “Свободи Слова” в якому брав участь президент і обговорювалися події пов’язані з конституційним Судом, пише юрист і блог Михайло Шнайдер.

У зв’язку з побаченим я можу сказати лише одне – у нашого президента є ХАРАКТЕР.
Наш президент не боїться розмовляти з Нами.
Наш президент буде до останнього відстоювати інтереси держави і Українського Народу.
Наш президент не дозволить купці незрозумілих персонажів ставити під удар все те, чого ми з таким трудом змогли досягти за останній Час.
Адже на відміну від попередників, Зеленський працює не на свій власний карман.
Він працює лише на Україну і українців.
І за це йому величезний і щирий Респект.
І як сказав на завершення Володимир Олександрович – МИ ПЕРЕМОЖЕМО – резюмував Шнайдер.

Друзья, посмотрел сегодняшний эфир “Свободы Слова” в котором принимал участие президент и обсуждались события связанные…

Опубліковано Mihail Shnayder Понеділок, 2 листопада 2020 р.

Зазначимо, сам Президент Володимир Зеленський закликав главу Конституційного Суду Олександра Тупицького подати у відставку.

З таким зверненням глава держави виступив увечері в понеділок, 2 листопада, в ефірі програми “Свобода слова”.

Зеленський наголосив, що не “відступатиме назад” і не збирається відкликати свій законопроєкт про звільнення всього складу КСУ.

“Я не хочу образити його [Тупицького], але якщо в нього є і залишилася хоч якась гідність, у нього є сім’я і люди поруч, які бачать реакцію суспільства, бачать реакцію політиків, бачать реакцію президента… І щоб вийти з цієї ситуації, щоб люди не ламали голову, як ухвалити той чи інший закон, він повинен просто піти у відставку. Я вважаю, що це найліберальніше рішення, яке ми можемо ухвалити. І потім спокійно перейти до оновлення складу КСУ”, – сказав президент.

В свою чергу, Голова Офісу президента Андрій Єрмак заявляє, що ніякого часткового або повного скасування законів, які змушують чиновників декларувати свої доходи, не буде, а Україна буде розвиватися тільки в демократичній та антикорупційної парадигмі.

“Ніяких відкатів до вчорашнього дня і непрозорих домовленостей на вищому рівні не може бути. Ніяких часткових або повних відмін тих чи інших базових законів, які змушують чиновників декларувати свої доходи. Це принципово.

Україна може і буде розвиватися тільки в демократичній та антикорупційної парадигмі”.

Єрмак додав, що Україна “ніколи більше не повернеться до традиційних олігархічних практик”, а завжди буде дотримуватися своїх демократичних цінностей, серед яких “ключове місце займає нульова терпимість до будь-яких проявів номенклатурної корупції”.

За його словами, що наразі в Україні – класична політична криза, спровокована низкою рішень Конституційного суду і “ситуативним антипрезидентським союзом відомих політичних груп”.

Він додав, що “ситуація складна і вимагає жорстких і командних рішень”, але підкреслив, що “подібні кризи – основа всіх сучасних демократій”, бо дозволяють долати внутрішні конфлікти і вирішувати суспільні протиріччя.

За словами Єрмака, наразі президент Володимир Зеленський зайняв вкрай виразну і сильну позицію і “у черговий раз довів, що саме він є головним борцем із корупцією в Україні”.

В свою чергу, сьогодні можливо на голосування поставлять законопроект Зеленського щодо Конституційного суду, проте як зазначають джерела – всіх голосів на нього не має.