За словами прем'єра, боротися з контрабандою необхідно, але не ставлячи під загрозу енергопостачання громадян

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що боротьба з контрабандою необхідна, проте така боротьба не повинна ставити під загрозу електро- і теплопостачання громадян, пише Корупція.Інфо

Популярне: Нова хвиля!!! На українців наближається оновлення тарифів на опалення

"З вугілля виробляється електроенергія і тепло. Куди поставляється це тепло? У будинки, житло, квартири українських громадян. Йдеться про те, що блокування поставок вугілля, якому немає альтернативи (я думаю, що, запитавши у експертів, вони вам скажуть, або фахівці в енергетичній сфері), це означає тільки одне – зупинка і віялові відключення по всій території країни. Чи потрібно до такого доводити – я думаю, що ні", – сказав прем'єр в ефірі ТРК "Україна" в неділю.

В. Гройсман підкреслив, що згоден з необхідністю боротьби з контрабандою як на державному кордоні, так і на лінії розмежування.

"Якщо ми запитаємо, чи є у нас довіра до українських кордонів, так і, зокрема, до лінії розмежування, щодо торгівлі контрабандним товаром – у мене такої довіри немає. І тут я повністю готовий приєднатися до жорсткої боротьби проти контрабанди, але ми не повинні оголошувати жорстку боротьбу українським громадянам, у яких повинно бути світло і тепло", – додав прем'єр.

Він підкреслив, що така боротьба не повинна негативно впливати на громадян країни.