Заступник директора департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Галина Черепня не вказала у власній декларації за 2015 рік доходів на загальну суму 505 530 гривень. Про це йдеться у висновку Національного агентства з питань запобігання корупції.

Зокрема, чиновниця не вказала понад 232,5 тисячі гривень, отриманих від підприємницької діяльності до зарплати на державній посаді, 89,5 тисяч гривень, отриманих за продаж автомобілів Mitsubishi Outlander 2007 року й Opel Vivaro 2005 року, а також інші більш дрібні доходи.

Популярне: Бабуся повела внуків купатися, а знайшла свою смерть: трагедія під Харковом

Перевірка декларації тривала впродовж 2017-2018 років. За час перевірки Галина Черепня влаштувалася заступником директора у Східному філіалі державного підприємства «НДІпроектреконструкція».

Інформацію про порушення НАЗК надіслало до Національної поліції у Харківській області.

Раніше повідомлялося, що на Миколаївщині депутат Тетяна Молдованенко не задекларувала 20 земельних ділянок. Зокрема, вона не вказала в своїй декларації право оренди земельних ділянок загальною площею 11,75 гектара. Окрім цього, не було вказано право власності на дві ділянки загальною площею 2,18 гектара.