Багато хто переконаний, що між Саакашвілі та українським президентом розгорівся конфлікт на ґрунті особистих образ

Екс-президент Грузії і колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі чесно і відверто розповів про свої ділові стосунки з українським президентом.

За словами грузинського політика, багато хто впевнений у тому, що між ним та українським президентом розгорівся конфлікт на ґрунті особистих образ.

Популярне: Бабуся повела внуків купатися, а знайшла свою смерть: трагедія під Харковом

"Це абсолютно не так", — заявив Саакашвілі.

Політик розповів про те, що у них з українським президентом з самого початку були різні погляди на те, у якому напрямку має розвиватися держава.

"Ще коли я був губернатором Одеської області, я зрозумів, що для нього важливі тільки гроші. Тому я спробував переконати його все-таки почати реформи, звертаючись до нього як до бізнесмена", — сказав Саакашвілі.

Він нагадав Порошенку про те, що перемога над корупцією і проведення реформ в країні дозволить збільшити його капіталізацію бізнесу у кілька разів, тим самим значно підвищивши його доходи.

"Це ж прописні істини: один і той же бізнес коштує дешево в корумпованій країні і він же коштує набагато дорожче в усішній країні, що розвивається, в якій забезпечується верховенство права і легко вести бізнес", — стверджує політик.

При цьому він зазначив, що Порошенко довго думав над цією пропозицією, однак врешті-решт відмовився від цієї ідеї.

Саакашвілі підкреслює, що не може зрозуміти, як український президент міг упустити такий шанс зробити свою країну багатшою, тим самим перетворившись на національного героя і одночасно з цим збільшивши свої доходи.

"Замість цього він став грабувати нещасних українських бабусь, матерів-одиначок та дітей, які втратили батьків на українсько-російській війні. Мало того, що це приносить йому набагато менші доходи — так він ще й втратить все, що награбував і що мав після того, як припинить бути президентом і відправиться на нари", — заявив Саакашвілі, зазначивши, що в цьому і полягає причина його конфлікту з Порошенком.