Володимир Остапчук прокоментував свої слова про розлучення. Шоумен стверджує, що гумор допомагає йому пережити непростий час, і нікого образити він не хоче.

Нагадаємо, що в грудні 2019 року Володимир Остапчук вирішив розлучитися зі своєю дружиною після 12-ти років шлюбу. Відтоді він багато жартував на цю тему, а Каті Осадчій ведучий зізнався, яким чином це йому допомагає.

“Та ситуація, яку ми зараз проживаємо, вона повинна знайти свій вихід. Я не можу відповідати якимось брудом, тому що я чоловік. Але гумором і тим, що зараз я пишу стендап і виступаю про те, що мені болить. Думаю, що це як раз для мене така терапія. В жодному разі я б не сказав, що на цьому хайплюсь, роблю з цього шоу”, – каже він.

Артист додав, що Україна входить до ТОП-5 країн в світі за кількістю розлучень, і тільки його розлучення всіх зацікавило.

А на запитання, чи не думає Остапчук, що такі жарти можуть образити його колишню дружину і дітей, Володимир відповів наступне: “Ми дорослі люди, можемо йти далі, робити інші речі, тому це нормальна історія. Я в жодному разі не хотів би когось образити”.