В “Суботньому інтерв’ю” Радіо Свобода прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про те, що Дмитро Сенниченко самостійно прийняв рішення піти з посади голови Фонду державного майна України й ніякого звільнення не було.

«Я думаю, що Дмитро Сенниченко дасть відповідні коментарі. Дійсно, заява подана на Верховну Раду України, так, як цього вимагає закон. Тобто тут немає якихось звільнень і так далі. Це його особисте рішення. Воно пов’язане з його особистими мотивами, які він озвучить. Ми з ним спілкувалися, він сказав: я готуюся, я озвучу. Сенсаційних речей немає», – сказав прем’єр.

Нагадаємо, що 18 листопада Дмитро Сенниченко зробив заяву про те, що покидає посаду голови Фонду держмайна.

Перед цим засоби масової інформації повідомляли про те, що Сенниченко йде з посади за власної ініціативи.

Дмитро запевняє, що це було його незалежне рішення. Мовляв, за два роки на керівній посаді в ФДМУ він виконав усі свої плани, і настав «час рухатися далі».

Тепер заяву Сенниченка повинна розглянути Верховна Рада, а депутати повинні проголосувати за це у сесійній залі.

Голова комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі Радіо Свобода сказав, що підтримає відставку керівника Фонду державного майна. Також він додав, що план з приватизації на 2021 рік не виконаний, тому «повинні бути наслідки за цим».

Також Гетманцев запідозрив щось неладне у роботі Дмитра.

«Приватизація заводу «Більшовик» викликає питання», – заявив голова комітету.

Проте Сенниченко заперечує будь-які домисли експертів, які пов’язують його відставку з продажем заводу «Більшовик», що був проданий за зниженою ціною.

У жовтні 2021 року ФДМУ за 1,4 мільярда гривень на аукціоні продав Перший київський машинобудівний завод (колишній завод «Більшовик»).

Підприємство розташоване у середмісті Києва. Його площа у понад 30 гектарів, як вважають експерти, є привабливою для забудовників.