Народний депутат Ілля Ківа розпочав захист кандидатської дисертації. Проте на цю подію пускають не всіх журналістів, а лише представників медведчуківських каналів.

Відомо, що пропустили лише журналістів телеканалів 1+1, Newsone, 112 та ZIK.

Згодом пропустили ще двох журналісток телеканалу “Перший незалежний”.

“Це відбулося вже після того, як охоронець сказав, що в залі немає місця. Охорона не допускає журналістів нібито через карантинні обмеження”, – передає УП у телеграмі.

У свою чергу повідомляє у своєму Facebook журналіст Данило Мокрик, на захист дисертації Киви не пускають журналістів “без акредитації”.

“Не пускає працівник поліції в цивільному. Бо в нього є “списки”. В списках 90% – представники каналів Медведчука. Акредитацію проводили помічники Ківи”, – пише Мокрик.

Він наголошує, що викликав поліцію на місце через перешкоджання законній журналістській діяльності.

Також варто вказати й на те, що під час захисту дисертації нардеп не зміг відповісти на питання щодо своєї ж роботи. Під час захисту кандидатської дисертації в сфері держуправління нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива не зміг відповісти на питання, який сенс він вкладає в поняття “демократичний євроінтегрований державний апарат”. Нардеп пообіцяв відповісти на дане питання “в наступній роботі”

Відео з захисту Ківою дисертації в Facebook опублікувала журналістка Марʼяна Пʼєцух.

Так, відповідне запитання пролунало від одного з опонентів Киви під час захисту дисертації.

“Дякую за запитання. Зрозумів його повністю. Хочу сказати, що відповідь на питання ми надамо в наступній науковій роботі, яку будемо обовʼязково впроваджувати”, — сказав депутат.

І не зважаючи на це, відомому своїми нерозумними витівками проросійському нардепу Іллі Ківі вдалось захистити дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління на тему “Механізм впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)”, що безперечно шокувало українців, адже під час своїх виступів в Верховній Раді та під час коментарів журналістам він доволі часто потрапляв у гучні скандали, не відповідаючи на елементарні питання.

Нардеп-вчений розробив «концептуальну модель підвищення ефективності впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності».

Про результати своїх досліджень він нібито розповів на численних наукових конференціях.

Впровадження напрацювань дисертації Ківи підтверджено довідками комітету Верховної Ради і Офісу генерального прокурора.

У свою чергу варто додати, що Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова підписала п’ять підозр народним депутатам у справі Віктора Медведчука.

“У нас одна справа проти народного депутата в суді, два депутата на 290-х, інші – ми чекаємо досудового розслідування. Перша підозра, підписану мною – підозра народному депутату Ківі. Потім був народний депутат Юрченко, після цього був кнопкодав. І останньою була людина, яка не заплатила приблизно 70 млн гривень податку за те, що продавала квартири не як ПП, а просто, як фізична особа”, – заявила Венедіктова.

Вона додала, що вважає кримінальне провадження проти депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука “перспективною”. “Слідство триває – і воно так само злагоджене і системне. Коли ми вийдемо на процесуальний документ, підписаний генеральною прокуроркою Венедіктовою? Дату я вам назвати не можу. Але ця робота ведеться. Копітка робота, тому що все не так просто. Навіть правильне документування та процесуальне оформлення всього того, що потім буде представлено в суді, всього того, з чим буде знайомитися сторона захисту, повинно бути бездоганно. Тому що працюватимуть на цих людей кращі адвокатські компанії – і ми з вами це чудово розуміємо”, – пояснила генпрокурорка.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.