У четвер, 3 лютого, в ефірі телеканалу 1+1 транслювали ток-шоу «Право на владу». Там телеведуча Наталія Мосейчук заявила, що вважає відсутність представників партії “Європейська солідарність” на програмах каналу “1+1” свідченням того, що однопартійцям п’ятого президента України бракує мужності, додавши, що члени партії Петра Порошенка завжди отримують запрошення на ефіри.

“Представників “Європейської солідарності” ми завжди запрошуємо до ефірів. Але, очевидно, порох є, а тестикул немає. Видно, порох винуватий все ж таки. Тому без них”, – зауважила ведуча.

Водночас Наталія Мосейчук наголосила, що на ток-шоу завжди раді будуть бачити однопартійців Порошенка.

“Це величезний дискусійний майданчик. Будь ласка, приходьте”, – запросила вона політиків із “ЄС”.

Нагадаємо, що протистояння Мосейчук із партією п’ятого президента України почалось набагато раніше. В одному з випусків ток-шоу «Право на владу» Ірина Геращенко, співголова фракції Європейська Солідарність, та Наталія Мосейчук посперечались через “плівки Медведчука”.

Депутатка від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко не змогла пояснити скандал довкола експрезидента Петра Порошенка через “плівки Медведчука” та посперечалась із ведучою Наталією Мосейчук.

Тоді Петро Порошенко назвав розслідування журналістів Bihus.Info щодо так званих “плівок Медведчука” прикладом “зомбування”, заперечив інформацію про обмін свого заводу у Севастополі на нафтопродуктопровід “Самара – Західний напрямок” та вкотре повторив, що залучав кума Путіна до перемовин, лише заради того, щоб повернути українських полонених.

Замість того, щоб пояснити таку поведінку Порошенка, Ірина Геращенко заявила, що журналісти телеканалу “1+1” не висвітлюють інформації про українських військових та полонених, яких утримують окупанти. На це ведуча програми Наталія Мосейчук зауважила, що це – брехня, оскільки випуски новин регулярно починаються із інформації з фронту.

Окрім цього, в ефірі заступник голови Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко демонстрував спільне фото депутатки Ірини Геращенко й Віктора Медведчука.

Після цього нардепи партії Петра Порошенка назвали один із випусків ток-шоу “Право на владу” “інформаційним кілерством і сексизмом в українській політиці”. Пізніше вони оголосили бойкот 1+1.

Партія звинуватила телеканал у маніпуляціях, сексизмі, поширенні проросійських меседжів та медіакілерстві. Народна депутатка від ЄС Марія Іонова заявила, ніби події в останньому випуску шоу “Право на владу” — це була “замовна інформаційна атака” на команду її однопартійця та колишнього президента Петра Порошенка.

Де саме ЄС вбачає сексизм в останньому випуску шоу “Право на владу”, у партії не уточнили.

Наталія Мосейчук відповіла на бойкот депутатів фракції “Європейська солідарність” каналу “1+1”.

“Бойкот нам, каналу “1+1”, який був активним учасником Революції гідності, бойкот мені, яка була активною учасницею двох революцій і працювала тоді на “5 каналі”. Тоді, коли Ірина Геращенко (нардеп “ЄС” — ред.) вимагає вибачень від каналу “1+1”. І жодного бойкоту “помийкам Медведчука”, — заявила Мосейчук на початку програми “Право на владу”.

За її словами, її зачепила заява нардепів. Мосейчук розповіла, що цілий тиждень думала, чи прийде представник партії екс-президента на її програму.

“Коли вони оголосили бойкот, я подумала, що ніколи в Україні за такої партії не може бути ані українського Ларрі Кінга, ані української Опри Уїнфрі. Бо свобода слова для цих людей — це пшик і рядок у виборчій програмі. Знаєте, мені навіть не обідно. Просто партія “Європейська солідарність”, фракція ПЕС, як їх треба називати, заточила себе в лепрозорій… І в лепрозорії ви збиратимете свій електорат. Там вам і місце”, — вказала Мосейчук.

Наразі партія “Європейська солідарність” продовжує шокувати абсурдністю своїх дій. Так, на сьогоднішньому з’їзді партії Віталія Кличка “Удар” Петро Порошенко був присутнім у якості гостя, а пізніше виступив з трибуни із закликом “єднатись всім демократичним силам”.