На Донбасі окупанти вчать дітей розставляти розтяжки та стріляти з автоматів

Росія активно мілітаризує дітей на тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини. Вони буквально навчають їх ненавидіти та вбивати.

Про це 24 каналу розповів правозахисник та співзасновник Інституту стратегічних досліджень та безпеки Павло Лисянський. За його словами, з 2016 року на території тимчасово окупованих Луганщини та Донеччини бойовики мілітаризували вже понад 17,5 тисяч дітей. Росія повністю фінансує ці заходи.

Три рівні войовничого “промивання мозку”
Все починається у школі. Бойовики організували так звані “уроки мужества”: один раз на тиждень їхні силовики (“народна міліція”, “прокуратура” тощо – 24 канал) проводять уроки для дітей. Там виставляють зброю; розповідають, як вони “захищають” дітей і яка погана Україна тощо.

Зрозуміло, що не всі діти хочуть йти на такий безглуздий шабаш. Тоді до школи викликають батьків і погрожують “запрошенням” до МГБ (силове “міністерство” бойовиків – 24 канал).

Другий рівень – різні так звані “військово-патріотичні клуби”. Сюди зганяють деяких дітей вже після школи, де їх конкретно навчають, як вбивати людей. Вони збирають та розбирають зброю, вчаться ставити розтяжки в польових умовах, стріляють з бойових автоматів тощо.

Щоб повністю поламати життя дитині, окупанти організували так звані “військові училища”. Туди вони йдуть після 9 класу, де їхній мирний світогляд повністю знищують.

Як додав пан Лисянський, у Луганській області бойовики чомусь роблять серйозний акцент на “казачєстві”. В простих школах подекуди є спеціальні “казачі класи”, де діти змушені ходити у специфічній формі та вивчати ідеологію “русского міра”.

Якщо поєднаємо це все, то робимо висновок, що дітей навчають вбивати. Вони могли стати айтішниками, адвокатами, письменники. Просто жити. А вони навчають їх з 7 років воювати, ненавидіти, вбивати, – наголосив Павло Лисянський.

Нагадаємо, Росія ставиться до солдатів як до “гарматного м’яса”. До прикладу, в березні у полон до ЗСУ потрапили студенти з окупованого Донбасу, які взагалі ніколи не тримали в руках зброю і не проходили ніякого навчання.

Російські окупанти вже давно виловили більшість чоловіків окупованого Донбасу й відправили на війну. Однак і цього загарбникам виявилося мало.

Тепер вони хочуть, аби проти Збройних Сил України воювали курсанти. Про це журналістам 24 каналу повідомили джерела у розвідці.

Військово-політичне керівництво держави-агресорки хоче кинути на вірну смерть випускників окупаційної академії МВС Росії в Донецьку. Курсанти, ясна річ, не в захваті від такої ідеї. Батьки також не хочуть відпускати дітей на війну. Тож біля навчального закладу вже зібралися рідні випускників. Вони вимагають не мобілізовувати їхніх синів на війну.

Росія вже кидала на війну студентів
У березні в полон до ЗСУ потрапили студенти з окупованого Донбасу, які воювали у складі ворожої армії. Вони розповіли, що не знали, що їдуть на війну. Студентам обіцяли навчання у Росії, а натомість перекинули на Харківський напрямок. Деяким з полонених нема ще навіть 20 років. Вони розповіли, що ніколи в житті не тримали у руках зброю, а військової справи їх “вчили” у потязі.

Окупанти не покладали на студентів ніяких надій, адже ті не пройшли ні медичну комісію, ні навчання на полігоні. Молоді хлопці просто мали виконати функцію “гарматного м’яса”. Це все, чого від них хотіло російське командування.

Мобілізованих з Донбасу використовують як “гарматне м’ясо”
Росіяни не цінують своїх армійців з Донбасу – їх посилають у бій першими, кидають пораненими тощо. На початку червня повідомляли, що мешканців окупованих територій Донецької та Луганської областей залишають стікати кров’ю без ліків та їжі. Усіх поранених везуть як скот – у вантажівках. За день вивозять 100 – 150 бійців. Далі їх залишаються у госпіталях, однак допомоги не надають. Не діляться з ними навіть знеболювальними.

Людей просто залишають у пекельних муках, поки ті не помруть. Адже в операційних рятують тільки росіян.