Через триваюче зростання військових втрат оточення президента Росії Володимира Путіна вже ставить під сумнів його рішення вторгнутися до України. Сам він упевнений в тому, що росіяни готові на жертви заради його бачення “національної величі”.

Про це повідомляє Bloomberg.

Як заявили 10 джерел на умовах анонімності, деякі члени елітного оточення Путіна називають війну проти України “катастрофічною помилкою, яка відкине країну в минуле на багато років”.

Крім того, наближені до президента не бачать жодних шансів, що Путін змінить свій курс, як і перспектив внутрішнього спротиву. Частина з них всерйоз побоюється, що той вдасться до ядерної зброї.

За їхніми словами, Путін все більше і більше покладається на вузьке коло безкомпромісних радників і відкидає спроби інших попередити його про згубні економічні та політичні витрати.

Зокрема, свої дії він пояснює тим, що Росія заплатить величезну ціну за агресію проти України, Захід нібито не залишив йому іншого вибору. Він також упевнений, що санкційний “економічний бліцкриг” провалився, а російська економіка швидко адаптується.

Джерела стверджують, що Путін, як і раніше, впевнений у високій підтримці громадськості та в тому, що росіяни готові піти на великі жертви заради його бачення національної величі.

Нагадаємо, раніше Центр протидії дезінформації, що функціонує при РНБО, повідомляв, що в оточенні президента РФ Володимира Путіна почалися розбіжності. Санкції проти Росії, які застосував Захід, сильно вдарили по гаманцю відомих олігархів.

“В даний час вже шість олігархів із загальним капіталом 90 млрд. дол. публічно виступили проти російської агресії щодо України. Статки російських мільярдерів скоротилися за тиждень війни майже на 40 млрд дол”, – йдеться в повідомленні.

До них відносяться: власник “Новатек” Леонід Міхельсон, засновник” “Русала” Олег Дерипаска, власник “Лукойл” Вагіт Алекперов, а також глава “Альфа Груп” Михайло Фрідман і його партнер Петро Авен.

Більш того, відомий банкір Олег Тиньков публічно засудив російську агресію проти України: “Це неприпустимо! Держави повинні витрачати гроші на лікування людей, а не на війну”.