Зупинка роботи посольств та заклики не їздити в Україну – минулий день. Наступна хвиля нагнітання – це авіасполучення.

Про це пише телеграм-канал “KlymenkoTime”. 

Сьогодні літак SkyUp рейсу Фуншал (Португалія)-Київ сів у Кишиневі. І близько 200 людей чекали в аеропорту на автобуси, які довезуть їх в Україну.

Коментар SkyUp на інцидент із літаком, що сів у Кишиневі, – довелося через заборону ірландського лізингодавця влітати в повітряний простір України. В решті всіх авіарейсів над Україною виконуються за розкладом і це поодинокий випадок. АЛЕ, скажімо так, з перспективою продовження.

Представник команди, що нагнітає істерію Порошенка, нардеп Гончаренко, по суті скомпілював доступну за темою інформацію, видав посаду як якусь свою інформацію з висновком, що повітряний рух над Україною, швидше за все, призупинять уже з понеділка і “Якщо ви знаходитесь за кордоном і намагаєтеся дістатися додому , то найкраще це робити вже . Тому що, найближчого тижня-два, ймовірно, це буде зробити дуже складно”.

“Гончаренко варто посадити в літак та відправити до Зімбабве, відключивши йому інтернет. Або ближче – до його улюбленої Росії, або Олексій думає, що всі забули 2012 рік. Панікер нещасний”, – коментує повідомлення депутата телеграм-канал “Тайны депутата”. 

Та й сам Порошенко добряче “підкидає дров у вогонь”.

У суботу він прийшов до парламенту. Разом із “Кіра! Голос!”. Привід – “Євросолідарність” та “Голос” вимагають від спікера Ради Стефанчука негайно скликати позачергове засідання парламенту, “через загрозу широкомасштабного російського вторгнення”:

“Ми вимагаємо зараз рішучих дій влади. Реакції влади на ту тривожну інформацію, яка протягом учорашньої доби надходила зі всіх столиць світу. Закликаю інші парламентські фракції терміново зібратися на погоджувальну раду”, – наголосив експрезидент.

Зустріч Порошенка та Рудик зі Стефанчуком відбулася.

Порошенко багаторазово розповідає “закликаю не панікувати”, “ми нікого не хочемо налякати”. Не брешіть, пане експрезиденте. Налякати та викликати паніку – ваша реальна мета і є. Але ось, що цікаво, якщо Рада збереться – то що? Усі сидітимуть і слухатимуть виступи Порошенка та Рудик?

Очевидно, Порошенко намагається врятувати свій імідж, але впадає в політичне панікерство, розповідаючи про різну інформацію розвідки, яку нібито має.