ЄС готує новий пакет санкцій проти РФ

У ЄС ведеться робота над новим пакетом санкцій проти Росії – дев’ятим від початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Про це повідомив редактор “Радіо Свобода” з питань Європи Рікард Джозвяк у своєму Twitter.

“Вже ведеться робота над потенційним новим пакетом санкцій ЄС щодо Росії. Він може включити конфіскацію активів у Росії, заборону на продаж власності та інші деталі, які розглядалися в попередніх раундах”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, Білорусь може знову стати об’єктом санкцій, оскільки її було повністю виключено з восьмого санкційного пакета ЄС.

Глава французької дипломатії Катрін Колонна розповіла, що питання Білорусі, безумовно, буде на порядку денному зустрічі лідерів G7 у вівторок. Вона попередила, що будь-яка додаткова підтримка Білоруссю війни Росії в Україні призведе до додаткових санкцій.

Лідери країн Групи семи у вівторок проведуть термінову зустріч через масовані ракетні удари по Україні.

Про це йдеться у заяві на сайті британського уряду

“Лідери G7 зустрінуться сьогодні (вівторок, 11 жовтня), щоб підтвердити єдність опозиції проти триваючої жорстокості Путіна в Україні. За останні 24 години Росія посилила свої атаки на українські міста, такі як Київ, вбиваючи мирних жителів та відключаючи електроенергію і зв’язок. Це сталося після організації Путіним фіктивних референдумів у спробі анексувати чотири українські області”, – йдеться у заяві.