На Луганщині ЗСУ зайшли у фланг ворога і розбили підрозділ “кадирівців”

Відомо, що під час одного з боїв на один із взводних опорних пунктів вийшло близько 60-70 бійців спецпідрозділу СОБР “Ахмат”.

Командир підрозділу 81-ї бригади ДШВ ЗС України Сергій М. розповів про оборону важливих населених пунктів Луганщини: Рубіжного, Сєвєродонецька та Лисичанська.

Як розказав український військовий, його підрозділ у взаємодії з іншими силами оборони України обороняв та знищував панівні сили російських окупантів на Луганщині.

За його словами, під час одного з боїв на один із взводних опорних пунктів вийшло близько 60-70 бійців спецпідрозділу СОБР “Ахмат” з чеченської республіки.

“На один із взводних опорних пунктів вийшло близько 60-70 “кадирівців” підрозділу “Ахмат”. Мій комроти здійснив перегрупування. Від початку бою “бійці рамзана” втратили 10 убитими та приблизно 8 – пораненими. Уявіть собі, аеромобільне-десанте відділення зайшло у фланг найманців й завдало їм значних втрат”, – розказав офіцер.

“”Чорні” (найманці вдягнені в чорний однострій – ред.) змушені були відступати, а точніше тікати”, – пригадує офіцер.

Командир пишається своїми підлеглими. Він з гордістю пригадує, як його командири відділень, головні сержанти взводів та рот нищили техніку та особовий склад загарбників “на нуль”. А один його воїн-десантник – міг знищити ціле парашутно-десантне відділення окупантів.

“Десантно-штурмові війська – це довіра один до одного. Ти постійно знаєш, що люди, які тебе оточують, вони завжди стоять в одному строю. І неважливо, які б обставини не складалися, будь-який десантник ціною власного життя – завжди підтримає іншого. Оце і є ДШВ”, – підсумовує Сергій М.

Наразі Росія вже втратила 35 750 вояк і 186 гелікоптерів

Станом на 1 липня Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 01.07 орієнтовно склали:

особового складу – близько 35 750 (+150) осіб ліквідовано,
танків ‒ 1 577 (+4) од,
бойових броньованих машин ‒ 3 736 (+10) од,
артилерійських систем – 796 (+6) од,
РСЗВ – 246 (+0) од,
засобів ППО – 105 (+1) од,
літаків – 217 (+0) од,
гелікоптерів – 186 (+1) од,
БПЛА оперативно-тактичного рівня – 645 (+4) од,
крилатих ракет – 143 (+0) од,
кораблів/катерів – 15 (+1) од,
автомобільної техніки та автоцистерн – 2 610 (+8) од,
спеціальної техніки – 61 (+0) од.
Найбільших втрат противник зазнав на Бахмутському напрямку.

Саме тому Завдання Заходу – зробити Путіна жебраком, а далі ЗСУ свою справу знають

Заходу потрібно ще більше обкласти Путіна санкціями. Таке рішення зробить Європу лише сильнішою та згуртованішою.

Про це 24 каналу розповів український політолог Микола Давидюк. Він високо оцінив санкції Європи проти російських золотовидобувних компаній, адже Путін особисто залучений у цей бізнес. Це допоможе перемогти Росію.

Жебрак Путін – це сильна Європа
Пан Давидюк переконаний, що Європі потрібно ще більше затискати Путіна в кільце. Варто буквально визначити його найбільші бізнеси і боляче по них вдарити. Це – і нафта, і газ, і нелегальний продаж зброї, і реалізація наркотиків тощо.

Усі його способи заробітку потрібно нещадно блокувати. Від цього європейські держави лише виграють.

Путін-жебрак – це супервільні та спокійні європейські політики, яких не підкуповують, тому вони приймають рішення для Європи. А єдине виграшне рішення для Європи – Україна. Тому завдання Заходу – зробити Путіна жебраком, а далі ЗСУ свою справу знають, – наголосив Микола Давидюк.

Україні теж потрібно активізовуватися з реформами. Хоч ми й отримали кандидатство на членство в Євросоюзі, але на цьому не можна зупинятися.

ЄС має певний скепсис щодо України, та його можна побороти – змінити уряд, показати більшу технократію, вбивши корупцію тощо. Треба продемонструвати Європі, що країна буквально несеться вперед на всіх фронтах у краще майбутнє.