Лікарі, які протягом 10 місяців працювали з біологічними зразками Олени Зайцевої так і не змогли надати результати експертизи про її стан на момент ДТП

Про це заявила глава МОЗ Уляна Супрун.

“Лікар-нарколог, яка оглядала Зайцеву після наїзду на пішоходів і керувала відбором необхідних біологічних зразків, зникла. Лікар-лаборант, який аналізував біологічні зразки, в залі суду не зміг надати однозначної відповіді на питання про наявність наркотиків в організмі Зайцевої”, – написала Супрун в Facebook.

Крапку в цьому питанні поставив Центр психічного здоров’я та моніторингу наркотиків і алкоголю при міністерстві охорони здоров’я. Експерти прийшли до висновку, що Зайцева на момент ДТП перебувала в стані наркотичного сп’яніння.

“Зайцева станом на 18.10.2017 року перебувала в стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих речовин”, – констатувала Супрун.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

За словами адвоката боку загиблих Лариси Матвєєвої, в сечі Зайцевої виявили кодеїн (наркотична речовина) і фенобарбітал (психотропну речовину). Суд додав результати експертизи до матеріалів справи. Вони можуть стати обтяжливим обставиною.

Як раніше стало відомо, за весь час перебування в СІЗО підозрювана в смертельному ДТП в Харкові Олена Зайцева 29 разів покидала територію слідчого ізолятора.


Про це повідомили в Північно-Східному МРУ з питань виконання кримінальних покарань. Так, Зайцева покидала установа для відвідування суду, слідчих експериментів і лікарні. Другого обвинуваченого, Геннадія Дронова, вивозили 26 разів – до суду і на слідчі експерименти.