Уляна Супрун розповіла про зміненій системі ліцензування лікарів в Україні, передає Корупція.Інфо

За словами в.о. міністра охорони здоров'я така ліцензія допоможе хворим зрозуміти, що лікар має тако документ є професіоналом своєї справи. Супрун заявила, що ліцензія буде замінювати атестацію, яку зараз проходять лікарі. Правда її доведеться оновлювати раз в декілька років.

Популярне: «Пророцтво про тяжку смерть Путіна та таємниці Порошенка»: Що відомо про фіналіста «Битви Екстрасенсів» Максима Гордєєва

м

"Атестації, яка є зараз, більше не буде. Буде ліцензія, і кожні два або три роки лікар буде відновлювати свою ліцензію, буде подавати, які бали, яке навчання вони пройшли. Кожен лікар буде мати приватне освітній портфоліо, фіксацію своєї історії медичної практики і, якщо будуть якісь скарги на лікаря, то ліцензію можна призупинити. буде процес подачі скарг і процес призупинення ліцензії. буде вимога, щоб кожен лікар мав діючу ліцензію, щоб працювати на своїй роботі ", – зазначила Супрун.

Такий документ зможуть отримати лікарі після 10 років навчання і практики.

"Після 10 років навчання лікар зможе отримати професійну ліцензію і мати повноцінне право на професію. Ми не зупиняємося на моменті, коли отримуємо ліцензію лікаря, ми також повинні постійно вчитися як лікарі", – розповіла вона.

Чиновниця додала, що атестацію почнуть замінювати в 2020 році, процес триватиме п'ять років, протягом якого українським лікарям доведеться скласти іспит і підтвердити свої знання.