У перший місяць літа на українців чекає кілька днів відпочинку, крім офіційних вихідних. Головне свято червня, День Конституції України, 2018 року припадає на четвер. У зв’язку з цим Кабінет Міністрів прийняв рішення про додаткові вихідні. Докладніше про те, в які вихідні у червні ми будемо відпочивати, , передає Корупція.Інфо

День конституції, який щорічно в Україні святкується 28 червня в цьому місяці випадає на четвер. Саме тому Кабінет міністрів уже рекомендував перенести робочий день з п'ятниці на суботу 23 числа.

Популярне: "Перепрошую, але глибоко в душі я…": Помилка Парубія спровокувала істерику у Верховній Раді

Додаткові дні відпочинку в перший літній місяць пов’язані з державним святом на честь прийняття першої Конституції незалежної України – 28 червня. Оскільки 2018-го року річниця припадає на четвер, Кабінет Міністрів нашої країни прийняв рішення п’ятницю, 29 червня, також зробити вихідним днем. Крім того, в день до свята, 27 червня, робочий час буде скорочено на годину.

Всього у святковий тиждень українці зможуть відпочивати з 28 червня по 1 липня включно.

Однак відпрацювати позаплановий вихідний 29 червня все ж доведеться – за тиждень до свята. Робочий день буде перенесений на суботу, 23 червня.

До святкових днів можна додати ще й 7 вихідних:

2 червня – субота,
3 червня – неділя;
9 червня – субота,
10 червня – неділя;
16 червня – субота,
17 червня – неділя;
24 червня – неділя.

Але через такі зміни в графіку, українцям доведеться відпрацювати 6 днів поспіль з 18 по 23 червня.