Високопосадовець Пентагону повідомив, що практично 100% російської бойової сили, запланованої Путіним для вторгнення, вже знаходиться на території України. Повідомляє CNN.

За словами джерела в міноборони США, Росія використала «майже 100%» бойової сили, яку стягнула до кордонів України для вторгнення в Україну. Окрім цього у Пентагоні зазначили, що Росія запустила в Україну вже понад 625 ракет.

Нагадаємо, що НАТО відмовилось закривати повітряний простір України, опираючись на дані Пентагону, що наші військові мають «переважну більшість своїх літаків», а також озброєння «земля-повітря» для захисту неба країни.

Політолог Михайло Бесараб зазначає, що керівництво РФ опинилося в критичній ситуації через необдуману стратегію наступу на Україну.

Політична складова державного перевороту запланована Путіним провалилась, він шокований і не менше за нас хоче завершення війни. Кожна її наступна доба є свідченням його слабкості, а щоденне посилення санкцій знищує економіку Росії. 

Єдине, що залишається диктатору постійні залякування світу ядерною зброєю, а самих українців авіанальотами та ракетними ударами. Паніка президента Росії підвищується ще й тим, що Збройні Сили України масово знищують керівників окупаційних військ.

Зокрема біля Харкова ЗСУ ліквідували генерал-майора Росії Віталія Герасимова. Така втрата надзвичайно деморалізує війська противника і приховати її ні від військових, ні від цивільних не вдасться.

Про ліквідацію Герасимова говорять уже у всіх частинах, – заявив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко в ефірі 24 каналу.

Якщо ми говоримо про моральну історію, то знищення генерал-майора, керівника штабу, заступника керівника 41 армії – це величезний моральний удар по всіх російських військах. Приховати це неможливо, – розповів Денисенко.

Сам Герасимов свого часу отримав медаль за так зване “повернення Криму”. Військові РФ не чекали тут війни, вони йшли за медалями. 

Тож боротьба продовжується, вірмо в сили ЗСУ!