Стали відомі справжні втрати “другої армії світу” у війні проти України. Так, власне за заявами Кремля, ми можемо спостерігати, що вони приховують й неабияк занижуть втрати своєї армії .

Тож у зв’язку з останніми подіями, екс-голова Служби зовнішньої розвідки, генерал армії Микола Маломуж вирішив назвати справжню кількість убитих та поранених в Україні російських солдатів.

Більше 55 тисяч убитими та 60-70 тисяч пораненими. Повернутися у стрій зможуть тільки 10%. 90% – без ніг, без рук, з важкими пораненнями, каліцтвами. Всього близько 100 тисяч убитих і поранених, які сьогодні вже не беруть участь у війні. Одні – у мішках поїхали, інші – на лікуванні, – заявив Маломуж.

До того ж, на його думку, оголошена президентом Росії Володимиром Путіним часткова мобілізація в РФ – це агонія.

“Ми говорили, що вона настане у будь-якому випадку, тому що Путін, почавши війну, фактично відкрив ящик Пандори та створив нам умови для знищення агресора і у перспективі, звичайно, для падіння режиму (в РФ), -– додав генерал. – У Росії не виявилося резервів. Путін подивився, що найближчими місяцями (ми прогнозували – 2-3 місяці) може бути повне звільнення України і повна поразка РФ”.

Що робить Путін? З одного боку намагається шантаж задіяти через атомну електростанцію і, можливо, ядерний шантаж. Не спрацювало… Зараз він намагається показати, що це ще нічого не починалося… але резервів немає … високоточної техніки, озброєння і боєприпасів, які давали б перспективу дуже потужних перемог, немає, – підсумував генерал.