Цьогоріч зимові свята у нашому місті пройдуть під назвою "Зима під спільним дахом". У такий спосіб львів'яни хочуть закликати всіх українців до єднання.

Традиційне відкриття новорічної ялинки відбудеться 19-го грудня, у день святого Миколая, на площі перед Оперним театром. А 22-го грудня на площі Ринок встановлять Різдвяну шопку. Особливим цьогоріч буде Різдво у Рясному та Франківському районі міста. Так, площа біля бібліотеки №19, де діє Навчально-виховний комплекс "Школа ім. В. Симоненка" та Дитячий центр розвитку та дозвілля "Під спільним дахом", стане новим центром святкувань. Цікавою ця площа буде для підприємців, які зможуть обрати одне з 12-и дерев і прикрасили його стилізованими під власний бренд новорічними іграшками.

"Ідея святкування на "Площі 12 ялинок" полягає в тому, що кожен партнер свята матимете своє дерево, яке ми пропонуємо зробити авторським і прикрасити іграшками та кольорами власного бренду. Програма святкувань передбачає урочисте відкриття "Площі 12 ялинок", зимові спортивні забави для дітей, фестиваль вертепів та концерт",– розповіла в. о. начальника управління культури ЛМР Ірина Магдиш.Крім того, з 12-го грудня 2014-го року до 19-го січня 2015-го на проспекті Свободи і площі Ринок працюватимуть святкові ярмарки. Особливу театралізовану вогняну інсталяцію для львів'ян і гостей міста готує театр "Воскресіння". Також свою програму святкувань "Різдво у Гаю" представить Музей народної архітектури та побуту "Шевченківський гай". Відтак цьогоріч кожен зможе зможе знайти для себе щось цікаве.

 

новини про Львів‡агрузка...