суддя

Що я можу сказати. Андрія Медведько закрили у справі якого немає. Тобто це не можна навіть назвати сфабрикованою справою – його просто нетАдвокат зачитав майже все, це реально повна маячня по своїй суті.

1) Суддя наплювала на те, що Андрій був у ці дні в АТО і це є кому підтвердити.

2) Суддя наплювала на те, що по ходу справи НЕМАЄ доказів. Немає абсолютно ніяких доказів крім незрозумілою експертизи ДНК, неприобщенной до справи. При цьому у самого Андрія мазок взяли насильно, без його згоди 18.06 днем.

3) Суддя наплювала на те, що в протоколах допиту свідків і в повістках номери кримінальних проваджень відрізняються від поточного.

4) Показання свідків плутаються. Одні бачили чорний форд транзит, інші білий форд фокус. Хтось бачив людей в масках. А самий головний свідок не бачив нічого, а прочитав у "Фейсбуці" Геращенко.

5) Не було вручено жодної повістки, але звинувачують в ухиленні. При цьому єдина повістка з номером цієї справи була відправлена по пошті 17-го червня, за якою треба з'явиться на допит 9:00 18-го червня… 2016 року.

6) При затриманні був відкрити вогонь з пістолетів по затриманим.

7) У справі записано, що експертизу ДНК зробили по жувальній гумці выплюнутой в урну матір'ю Андрія! Вдумайтеся… тобто, велося спостереження за матір'ю Андрія і про це написали в справі, при цьому немає жодного судового рішення, що дозволяє зовнішню рекламу.

8) НЕМАЄ протоколу затримання. ВЗАГАЛІ НЕМАЄ!

9) Суддя наплювала на десяток обшуків без документів

10) Суддя наплювала на те, що менти тупо вкрали машину Андрія без всякого постанови. І мало того, що вкрали, але і збили на ній людини.

11) Адвокати розбили звинувачення просто в пух і прах, але суддя не взяла це до уваги.

Ви розумієте, що сталося? Заарештували чоловіка на 2 місяці проти якого НЕМАЄ доказів! Прокурор і слідчий мукали, як барани, їм просто нічого було відповісти ні на одне питання адвокатів. Взяли людини, зі стріляниною затримали, побили, засунули в клітку, без протоколу про затримання, поставили суддю, якій похер на закон і право і вона закрила його на 2 місяці.

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на DEPO.UA