ddsds

Саме таким формулюванням днями 34-річна мешканка обласного центру на лаві підсудних намагалась виправдати свій корисливий злочин щодо любителя миттєвого «кохання»… 

У ході судового розгляду матеріалів кримінального провадження у Шевченківському районному суді м. Чернівці було встановлено, що наша землячка 29 грудня 2015 року у нічному клубі познайомилась із ровесником і після двох келихів шампанського дала згоду провести рештки ночі за чашечкою кави у його квартирі. Та вранці, коли господар оселі після сеансів «кохання» прокинувся, ні красуні у кімнатах, ні свого мобільного телефону «Lenovo A850» вартістю у 2 тис. 220 гривень, що зберігався на полиці шафи, не виявив.

Про це повідомляє Територіальне управління Державної судової адміністрації України в області.

На лаві підсудних підсудна щиросердно визнала свою провину у скоєному, однак зауважила, що на злочин її спровокував сам потерпілий, оскільки відмовився виплатити їй в обумовленому об’ємі «гонорар» за любощі. Тож привласненням апарату зв’язку вона за це й покарала «клієнта».

Незважаючи на таку дещо несподівану трактовку цього протиправного вчинку, суд кваліфікував його кримінально-караним злочином і за скоєне призначив жінці штраф у розмірі 850 гривень.