1410802576-8445

Колона російських вантажівок з так званої "гуманітарною допомогою" для Донецької та Луганської областей вирушила в Ростовську область.

Колона російських вантажівок з так званої "гуманітарною допомогою" для Донецької та Луганської областей вирушила в Ростовську область. Про це повідомила прес-служба МНС Росії.

 

Читайте також: Цивілізований світ хоче знати, що роблять в Україні російські війська, — Сергєєв

В дорозі колона зробить зупинку в Воронежі, після цього проїде в Ростовську область, куди також прибудуть автомобілі з вантажами з інших регіонів.

"До складу колони увійдуть 170 одиниць техніки, які доставлять понад 1500 тонн гуманітарної допомоги. Це продукти харчування, медикаменти, предмети першої необхідності, будівельні матеріали та інші матеріальні засоби, необхідні для життєзабезпечення населення", – сказано в повідомленні.
Штаб антитерористичної операції раніше заявляв про можливу підготовку провокацій з 12-м "гумконвоем".

Нагадаємо, починаючи з серпня 2014 Росія відправила на захоплену бойовиками територію Донецької та Луганської областей 11 "гуманітарних конвоїв". У складі цих колон неодноразово фіксувалися бензовози, камери відеоспостереження в Донецьку зафіксували перевезення у складі "гуманітарної колони" артилерійського озброєння.

 

Читайте також: Україна від Канади отримала персональні військові аптечки

Жодна з колон не проходила митного огляду на українському кордоні, до огляду вантажу Росія також не допускає і спостерігачів з ОБСЄ. В останньому конвої, який приїхав в Україну 8 січня, частина колони перетнула кордон у пункті пропуску "Матвєєв Курган", де немає спостерігачів ОБСЄ.

Джерело: Корупція.інфо