Російські військові сильно прорахувалися на півдні України, тому контрнаступ ЗСУ на цьому напрямі агресорові не уникнути. Таку думку в ефірі Апостроф TV висловив командувач оборони Миколаєва у перші місяці війни, генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко.

Він зазначив, що прорахунків у окупантів було багато, починаючи з того, що вони були впевнені, що не зустрінуть спротиву з боку українців.

Вони розраховували на те, що наших сил та коштів, які були на Миколаївщині, буде замало для того, щоб їх зупинити. Але були певні моменти. Вони не розуміли, що ми були дуже поінформовані про їхнє переміщення. Вони не розуміли, що ми дуже добре знаємо місцевість, що відіграло свою роль у захисті Миколаєва, – розповів Марченко.

Ба більше,  генерал-майор ЗСУ  розповів також про те, як українські захисники знищили велике скупчення техніки ворога в районі зрошувальної системи між Миколаєвом та Херсоном.

Генерал-майор зазначив, що з наявними зараз силами росіяни не зможуть прорвати оборону Миколаєва. У свою чергу, ЗСУ обов’язково підуть у контрнаступ на півдні.

Щодо контрнаступу української сторони на Херсонщину та її звільнення – це неминучий процес. Але ми повинні розуміти, що це комплекс коштів, а не просто встали та пішли. До нього треба дуже ретельно підготуватися, треба провести дуже хорошу розвідку, треба підготувати артзасоби. Це не буде швидко, але це неминучий захід, і рано чи пізно він відбудеться, – заявив Марченко.