“ЗСУ не встигають за окупантами, що тікають”: на яких напрямках Херсонщини ще тримаються росіяни

Українські захисники продовжують деокуповувати території у Херсонській області. Росіяни ж утікають із відвойованих населених пунктів так, що ЗСУ просто не встигають їх наздоганяти.

Окупанти тікають, кидаючи все
Молчанов зазначив, що серед російських окупантів на Херсонщині помітна серйозна паніка, яка має стратегічні наслідки. Адже саме паніка спричинила відступ ворога і подальший ефект доміно, коли окупанти залишають якесь село, а далі вже втікають із наступних.

Він зауважив, цей процес почався завдяки діям українських ДРГ значно на південь від тих місць, про звільнення яких уже офіційно оголосили. Насправді від окупантів очистили більшу територію.

Тобто фактично в більшості випадків ЗСУ просто не встигають за окупантами, які швидко втікають. Тікають вони цивільним транспортом, кидаючи все, що у них було,
– сказав херсонський активіст.

За його словами, окупанти залишили там усю техніку, що мали. Адже для загарбників набагато ціннішим є те, що вони награбували. Росіяни вивезли пральні машини, холодильники й навіть панелі сонячних електростанцій як комерційних, так і приватних.

Де росіяни намагаються побудувати лінії фронту

Молчанов розповів, що російські війська зараз перевели на режим мобільної оборони, вони намагаються побудувати якісь проміжні лінії фронту. Зокрема, мовиться про лінію Мілове – Суханове – Борозенське. Однак далі вона десь губиться, оскільки в її фланг уже впираються ЗСУ. Тому ця лінія теж приречена. Надалі єдине, де можуть утриматися окупанти, – навколо Козацького і Веселого. Можливо, на річці Шилова Балка.