У ніч проти 29 жовтня жителі Севастополя чули потужні вибухи.
Згідно з офіційною версією окупантів, ЗСУ нібито кілька годин атакували бухту дронами. Ситуацію прокоментував у Telegram російський військовий оглядач Анатолій Несміян (Ель Мюрід).

Інцидент був такий серйозний, що до ранку окупанти були змушені перекрити рейд через Севастопольську бухту. Там заборонено рух катерів та поромів.
“Взагалі цікава історія”, – написав Мюрід.
Він нагадав, що окупований Севастополь знаходиться на південній частині Криму на значній відстані від території, яка контролюється українськими військами. Передбачувані БПЛА для атаки мали перетнути відстань як мінімум 260 км.
“Виходить, що або у ЗСУ на озброєнні з’явилися нові системи, здатні працювати на видаленні майже в три сотні кілометрів, або атаки керуються безпосередньо з кримської території”, – розповів російський блогер.

Відомо, що наприкінці серпня Велика Британія почала поставляти в Україну підводні дрони. Їхнє головне призначення – розміновувати берегову лінію моря.

Вранці у суботу у соцмережах СБУ з’явилося повідомлення зі словами: “Час бавовни”.
“А це значить, що російська техніка та позиції окупантів знов будуть палати. Працюємо далі до повної перемоги”, – йдеться у повідомленні. Проте його не можна вважати підтвердженням того, що до атаки на Севастополь причетні українські військові.

А от що окупанти таки “офіційно” кажуть про бавовну в Севастополі:

“В атаці київського режиму на Севастополь було задіяно дев’ять БПЛА та сім автономних морських безпілотних апаратів, повідомило міноборони росії.

Під час відбиття атаки на зовнішньому рейді Севастополя Чорноморський флот знищив чотири морські безпілотники, ще три апарати знищено на внутрішньому рейді.

Незначне пошкодження зазнали морський тральщик “Іван Голубець”, а також бономережне загородження в бухті Південна. Кораблі, що зазнали атаки, задіяні в забезпеченні безпеки “зернового коридору” в рамках вивезення с/г продукції з українських портів”.

Тобто, за словами Телеграф, в кораблики таки влучили добряче, якщо навіть росіяни вимушені визнати.

Після атаки дронами “голова” анексованого Севастополя Михайло Розвожаєв повідомив, що всі раніше доступні для цивільних трансляції з камер відеоспостереження в Севастополі закриють, тому що вони “дають можливість противнику виявляти системи оборони міста”.