У мережі з'явилося відео, де президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Одеси заслуховує доповіді місцевих чиновників.

Відзначимо, під час виступу одного з них, глава країни поцікавився, скільки той отримує в місяць зарплати, і був шокуваний, почувши відповідь. Зокрема, на відео можна спостерігати, як президент задає чиновнику питання про те, хто йому призначив зарплату. Чиновник відповів, що цим питанням займається профільне міністерство.

Після цього, Володимир Олександрович попросив озвучити суму, яку той отримує. «А яка у Вас зарплата? 120 тисяч гривень. 120 тисяч на руки? А у мене – 22 тисячі », – обурився Зеленський.

Нагадаємо, раніше президент України побував з робочим візитом на Закарпатті, жорстко поставивши на місце начальників кількох митниць.

 «Мені здається, що ми дуже довго і багато років чуємо, що нам треба робити, і не робимо. Чоловіки, ми ж чоловічу бесіду ведемо?

Скажіть, будь ласка, якщо ви не можете зупинити контрабанду, чому ви не звільнитеся? Якщо ви не можете це зупинити, чому ви там працюєте? Дуже маленькі заробітні плати. Навіщо ви це робите? », – поцікавився український лідер. «У нас немає часу … У нас всього п'ять років. Слухайте, це мукання вже ось тут сидить. Якщо можна, я думаю, що головні труднощі – це люди. У мене до вас прохання: написати заяви на звільнення », – додав Зеленський.