За не притягнення підприємця до адміністративної відповідальності інспектор ДСНС вимагав неправомірну вигоду. Під час отримання грошових коштів провідного інспектора затримали.

Працівники Управління захисту економіки Національної поліції та ГУДСНС у Львівській області викрили посадовця, який систематично вимагав та отримував невеличкі "подяки" за невиконання своїх прямих службових обов'язків.

Працівники УЗЕ встановили, що провідний інспектор районного відділу ГУДСНС України у Львівській області вимагає від підприємця хабара. За 8 тисяч гривень "винагороди" капітан "закриє очі" на виявлені правопорушення та допоможе уникнути відповідальності.

За зібраними матеріалами УЗЕ прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.Зустріч посадовець призначив на одній з вулиць міста Львів. Під час отримання неправомірної вигоди пожежника затримали працівники Управління захисту економіки Національної поліції, ГУДСНС та прокуратури у Львівській області. У провідного інспектора правоохоронці вилучили 8 тисяч гривень, отриманих від бізнесмена.

Капітана затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Пожежнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

13834 13835‡агрузка...