Гривня в кінці липня – початку серпня пробила психологічну позначку – 27 гривень за один долар США.

Про це сьогодні пише у Фейсбуці лідер Батьківщини Юлія Тимошенко.

В уряді і Нацбанку такі коливання бадьоро пояснили. «Це – нормально», – кажуть. «Це тому що компанії перераховували дивіденди за кордон, а нерезиденти вийшли з ОВДП» … Ага, ясно …

Раніше так само впевнено пояснювали затримку з виплатами пенсій по всій країні. Якісь там «розриви» в платежах виникли. Це також – в «межах норми».

Наша влада взагалі може пояснити що завгодно що завгодно. Погані дороги – особливостями ландшафту і локальними зрушеннями грунтів, затримки з виплатами пенсій – «розривами», корупцію – недосконалістю законодавства, інфляцію – літньою спекою або дощами …

Єдине, чого вона прояснити ніяк не в змозі, – чому ж влади живеться все краще і краще, а людям – все гірше і гірше. Чому по телевізору – все добре, а в холодильниках – не дуже … Чому є «144 реформи», але – жодного результату …

Тим часом, по свіжій статистиці, українські заробітчани протягом року перерахували в країну 5 мільярдів євро (!!!) … І це як раз та сила, яка і тримає національну економіку на плаву. Це – прості люди, які намагаються вижити, всупереч «реформам», і реально дбають про свої родини і свою країну. Без «розривів» у платежах і без іншої абракадабри в поясненнях. 
Дуже хочу створити такі умови, щоб людям добре працювалося в своїй рідній країні, щоб тут хотілося жити, а не хотілося звідси бігти. Це і є національна ідея сьогодні.

А уряд і влада нехай би їхали за кордон «на заробітки» … Якраз на днях бачила новину, що в Польщі пройшов фестиваль мильних бульбашок. Це як раз українська урядова специфіка. Думаю, наша влада привезла б звідти «золоті медалі» 

Думка прихильників у коментарях розділилась. Були такі які підтримали тимошенко, проте були й такі, які зазначили, що саме діяльність Тимошенко та її газові договора у свій час затягнули Україну в ярмо. І навряд чи її реформи допоможуть вибратись з кризи, навпаки заженуть країну ще сильніше. Як то кажуть до кормушки дориваються" забрало на очі падає.

Популярне: По сусідству з російськими політиками та арабськими шейхами”: Порошенко міг тиждень таємно відпочивати в Іспанії

Нагадаємо, раніше лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, літо в країні проходить під знаком політичного тероризму.

"Замість того, щоб розслідувати злочини проти власних громадян і забезпечувати безпеку в країні, влада та правоохоронні структури розлого коментують, кому це могло бути вигідно та хто їх хоче у такий спосіб дискредитувати.

Тут страждають і гинуть невинні люди, а вони про власну репутацію!!!

Президент, здається, остаточно відмовився від критеріїв професіоналізму в силовій кадровій політиці і перейшов на критерії особистої відданості. Принаймні про це свідчать останні кадрові призначення".