Керівник Луганської ОВА Сергій Гайдай впевнений, що російські окупанти не зможуть взяти Сєвєродонецьк.

За його словами, завдяки підкрепленню, яке надходить українським захисникам, ЗСУ змогли деокупувати 20% раніше захопленої росіянами території.

Про це очільник області розповів у спільному телемарафонні у п’ятницю, 3 червня.

“Якщо раніше ситуація була тяжка, і десь було захоплено 70% міста, то зараз уже на 20% (українські захисники -ред.) відсунули назад. Я бачу те підкріплення, яке підходить до наших військових, і я розумію, що за 2 тижні нереально взяти місто. Не візьмуть (окупанти – ред.)”, – наголосив Гайдай.

У Сєвєродонецьку Луганської області справи в окупантів йдуть не дуже добре. Українські захисники щодня знищують багато російських солдатів та військової техніки РФ.

За словами керівника Луганської ОВА Сергія Гайдая, незважаючи на спроби окупантів йти у наступ, їм це не вдається.

“Якщо вони вже у Сєвєродонецьку повірили у свою брехню, що вони захопили все місто. І вони вже навіть пустили “кадирівців”, які, до речі, почали дуже гинути. То можу сказати, що дійсно в них не дуже добре йдуть справи. Плюс, як подають у зведеннях (Генштабу ЗСУ – ред.), загиблих окупантів дуже багато. Техніки знищується дуже багато. Вони намагаються, звісно, перекидати певні сили для того, щоб йти в наступ і захопити Сєвєродонецьк. Однак навіть “ДНРівці” відмовляються воювати, як вони кажуть, за “ЛНР”, – розповів Гайдай. 

Щодо можливості Збройних Сил України найближчим часом піти у контрнаступ у Сєвєродонецьку, Гайдай висловився, що така можливість існує.

“Все можливо, це війна. Тим більше, що ми воюємо проти потужного ворога, але давайте згадаємо: сьогодні йде 100-й день, як ми захищаємо Україну. Сьогодні сотий день, як вони не можуть взяти Сєвєродонецьк”, – вважає він.

Окрім того, на Луганщину для підтримки українських військових, які боронять українську землю від російських окупантів, прибув “Іноземний легіон”.

Добровольці, які у війні беруть участь на боці України, прибули до Сєвєродонецька.

Також українським військовим передали боєприпаси, медикаменти та їжу. Участь у визволенні України беруть участь військові із Грузії, Австралії, Франції та Бразилії.

“Луганщині допомагає увесь світ. “Іноземний легіон” зайшов до Сєвєродонецька. Бої за місто тривають”, – наголосив Сергій Гайдай.