У Бориславському районі Львівщини 35-річного чоловіка підозрюють у вбивстві колишньої дружини. За версією слідства, він ударив жінку 15 разів ножем. Тіло сховав у шафі.

Відомо, що чоловік і жінка були розлучені, але продовжували жити разом. Виховували 5-річну доньку. На момент вбивства дівчинка була на вулиці. Потім чоловік забрав дитину й пішов до товариша. Жінку кинулися шукати родичі, які кілька днів не могли до неї додзвонитися, йдеться на сайті ТСН.

Популярне: Новий вчинок нардепа Гаврилюка обурив Стогнія. Ну скільки можна!"Чоловік був напідпитку. Через це між колишнім подружжям виник конфлікт. У розпал сварки він схопив ножа. Удари жінці наносив у область шиї та обличчя", – розповів Олександр Закутний, керівник Бориславського відділу поліції.

За словами сусідів, між колишнім подружжям і раніше виникали конфлікти. Жінку неодноразово бачили з синцями. Чоловіка взяли під варту. Розпочато судовий розгляд справи.

Житель міста Гола Пристань Херсонської області молотком вбив рідного сина. Тіло загорнув у матрац, після чого розібрав дерев'яну підлогу й закопав загиблого у пісок. Сусідам казав, що син поїхав на заробітки до Москви.‡агрузка...