чесно
 

У Львові 15 кандидатів у депутати та один кандидат у мери підписали декларації із рухом ЧЕСНО щодо прозорого фінансування передвиборчих кампаній. Про це повідомили координатори кампанії «Стеж за грошима» у Львові, передає Корупція Інфо

Декларацію підписали представники «Батьківщини», Галицької партії, «Демократичного альянсу», «Народного контролю», Народного руху України та партії «Сила людей». Невдовзі такі ж документи мають намір підписати представники «Блоку Петра Порошенка», Громадянської позиції, «Самопомочі», «Свободи» та «Укропу».

Повний перелік кандидатів, які вже погодилися звітувати про свої витрати в межах виборчої кампанії такий: Юрій Батюк («Батьківщина»), Валерій Веремчук («Народний контроль»), Іван Горон («Сила людей»), Олена Дмитрієнко («Народний контроль»), Віталій Ковтун («Сила людей»), Юлія Кокоячук («Сила людей»), Ігор Коць («Батьківщина»), Ігор Мартинюк (Народний рух України), Оксана Медвідь («Народний контроль»), Наталія Сорока («Сила людей»), Андрій Ткачук («Народний контроль»), Руслан Фогел («Демократичний альянс»), Тарас Чолій (Галицька партія), Юрій Шивала («Демократичний альянс»), Наталя Шульц («Сила людей»).

Також декларацію відповідальності для кандидатів у мери підписала Оксана Юринець, яка вже заявила, що братиме участь у виборах міського голови Львова.

Вимоги декларації відповідальності зводяться до оприлюднення декларацій про доходи кандидатів у місцеві депутати, а також фінансових звітів за передвиборчу кампанію.

Також кандидати, які підписали цей документ, зобов’язалися відвідувати усі засідання ради, голосувати особисто та регулярно звітувати перед виборцями.