Добровольці-іноземці з українцями боронять Україну

Перші з 16 тисяч іноземних добровольців їдуть захищати Україну, зявив президент України.

Раніше голова МЗС Кулеба розповідав, що вони з 16 країн, зокрема з Великобританії, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Ізраїлю і інші.

Командир добровольчого «Грузинського легіону» Мамука Мамулашвілі каже, що добровольці «це люди з великим бойовим досвідом, які пройшли місії в Іраку, Афганістані, Ірані. Ці люди вже пройшли по декілька воїн, у них хороший досвід. Нещодавно до нас приєдналися добровольці із США, Албанії, Філіппін, Мексики, Бразилії».

Нагадаємо, раніше президент України закликав усіх небайдужих громадян іноземних держав приєднатися до Інтернаціонального легіону територіальної оборони України, щоб повернути безпеку у Європу та світ. І ось він результат на лице. Українська армія збільшується. Ворогу нікуди буде подітись. 

Щодо РФ, то наразі окупанти втратила ініціативу, а це означає, що треба посилювати тиск, пише міністр оборони Олексій Резніков.

«Час посилити тиск на ворога, який втратив ініціативу. Час перейти до тотального опору!», — написав він.

Позбавити окупантів тилової підтримки — ось що зараз треба робити, заявив міністр і закликав мешканців, що проживають на тимчасово зайнятих ворогом територіях, знищувати тилові колони.

«Якщо ворог залишиться без палива, боєкомплекту, їжі, інженерної та ремонтної підтримки, він стане безпорадним. Мисливці. Єгері. Лісники. Ви знаєте кожну стежку і кожен ярок у вашому краю. Це ваш час», — додав Резніков.

Ворог все далі й далі втрачає сили. А Українська армія продовжує нищити російських окупантів. 

Під Волновахою українська протиповітряна оборона збила російський винищувач-бомбардувальник СУ-34. Його пілоти більше не будуть обстрілювати мирне населення і інфраструктуру міста.

На Чернігівщині наші захисники спалили цілу колону ворожої техніки. Вона вже нікуди не доїде.

Ще одна російська колона згоріла у селі Московський Бобрик на Сумщині, неподалік від кордону з Полтавською областю.

Так тримати! Разом ми сила!