Прокурорська безвідповідальність: Луценко провалив відразу три резонансні обіцянки.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко не впорався з жодним з трьох обіцянок, що стосуються справ соратників Віктора Януковича.

Незважаючи на обіцянки генерального прокурора України Юрія Луценка, ні справа екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка, ні провадження щодо одіозного російського бізнесмена Сергія Курченко протягом 2016 роки так і не були передані до суду, повідомляє Корупція. інфо

Зробити це саме в минулому році Луценко пообіцяв 26 листопада, але місяці з гаком, який залишався до Нового року, йому для цього не вистачило.

Луценко заявив, що до кінця 2016 року справу Олександра Клименка буде передано до суду.

Згідно з листом Генеральної прокуратури, датованого 19 січня 2017 року, на даний момент у справі Курченко триває досудове слідство, а по справі Клименко воно і зовсім припинено «у зв'язку з приховуванням підозрюваного від органів слідства і суду».Ще по одному гучній справі, яким зараз займається відомство Луценка – у справі Олександра Єфремова – генпрокурор провалив чергову обіцянку.

10 серпня 2016- го він запевнив, що до кінця року будуть затримані нові фігуранти відкритої щодо екс- «регіонала» виробництва за підозрою в сепаратизмі і посяганні на територіальну цілісність України.

Луценко обіцяє, що до кінця 2016 року у справі Єфремова будуть подальші затримання за підозрою в посяганні на територіальну цілісність України.

На той момент, крім самого Єфремова, у цій справі було затримано депутата від ПР Володимир Медяник. У тому ж відповіді на інформаційний запит, датованому 19 січня, повідомляється, що на сьогодні в цій справі затриманий лише Єфремов, а ще 5 осіб перебувають у розшуку.

Отже, і з цією обіцянкою генеральний прокурор не впорався.

У досьє Луценко на даний момент 45 виконаних і вже 60 нереалізованих обіцянок. Показник його відповідальності становить всього 35%.