З 1-го лютого кияни, які мають борги за житлово-комунальні послуги, можуть скористатися механізмом розстрочки (реструктуризації) заборгованості, передає Корупція.Інфо.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Згідно з інформацією КМДА, послугу розстрочки надає комунальний концерн "Центр комунального сервісу" (ЦКШ). Максимальний термін розстрочки становить 5 років, при цьому сплата першого внеску не потрібно.

На уточнююче запитання "Апострофа" в ЦКШ запевнили, що договір не передбачає будь-яких додаткових платежів за користування даною розстрочкою – ні відсотків, ні комісійних зборів.

"Без сплати будь-яких відсотків від суми боргу", – підкреслили в компанії.

Укласти договір реструктуризації жителям столиці зможуть з 1 лютого по 31 березня. Для укладення договору необхідно звернутися із заявою до бухгалтеру відповідної житлово-експлуатаційної організації. До заяви слід також додати копію посвідчення власників (співвласників) житла, копію ідентифікаційного коду, копію правовстановлюючих документів на квартиру.

Як повідомляв "Апостроф. Економіка", Кабінет міністрів дозволив українцям, які не отримують субсидії, оплачувати послуги ЖКГ в розстрочку протягом 12 місяців.