Львівська транспортна компанія "Успіх БМ" та ТзОВ "Фіакр" вирішила не випускати на рейс близько 300 маршруток на знак протесту проти тиску з боку голови міста Андрія Садового.

Перевізники переконані, львівський мер вирішив "узурпувати транспортну галузь міста в одних руках". Як іще можна пояснити розірвання угоди Департаментом житлово-комунального господарства та інфраструктури Львівської міської ради з одним з найбільших перевізників Львова.

"Все це робилося для того, щоб вивести на ринок нового перевізника, цілком підконтрольного команді Садового (відповідно прибутки з його діяльності також). Ним стало комунальне АТП-1",- зазначають у компанії "Успіх БМ".

Відтак, керівництво вирішило виразити свій протест Садовому, не випустивши на маршрут усі свої автобуси.

"Якщо Садовий не припинить цькувати та нищити підприємство, то вже завтра, 19 грудня, водії маршруток в знак протесту проти його свавілля не вийдуть на рейси, а це переважна більшість транспорту міста",- попередили у транспортній компанії.

Позицію компанію "Успіх БМ" вирішив підтримати ще один перевізник — ТзОВ «Фіакр». Відтак, близько 300 маршрутних таксі можуть завтра залишитися у гаражах.

Відтак, за повідомленням компанії, на маршрути не вийдуть автобуси № 47А, 48, 49, 50, 51, 53.

Нагадаємо, 18 грудня під міською радою пройшов пікет автобусів.