Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі зробила гучну заяву. Вона відповіла, хто може стати новою жертвою Путіна.

Як заявила Зурабішвілі в інтерв’ю телеканалу ЛРТ під час візиту до Литви, Володимир Путін може зазіхнути на Грузію, або країни Балтії.

За її словами, під загрозою світова демократія, а не лише окремі країни.

«Під загрозою вся Європа та сама демократія, майбутнє демократії. Це найважливіша битва, яка зараз ведеться в Україні, і Україна виграє цю битву, бо вона чинить опір так довго, що решті світу це здавалося неможливим. Це, мабуть, найважливіший військовий інструмент, за допомогою якого вона може показати, що є непереможною. Стійкість і мужність, які демонструють Україна та її президент, показують усьому світу, що вони здатні протистояти військовій могутності Росії, протистояти російській армії, принизити російську армію», — зазначила Зурабішвілі.

Грузинська лідерка зауважила, що кадрові зміни у командуванні окупаційної армії, ліквідація ватажка «Вагнера» Євгена Пригожина та зміна стратегій ведення війни свідчать про те, що Путін не зміг реалізувати свої амбіції.

«Перший раунд він уже програв. Тепер необхідно, щоб перемогла Україна, а перемога України призведе до перемоги всіх нас і допоможе забезпечити мир та стабільність», — додала вона.

За її словами, зупинити Путіна можуть українці та солідарність європейських партнерів. Такої згуртованості Путін не очікував.

Як відомо, влада Грузії засудила повномасштабне вторгнення РФ в Україну, однак відмовляється вводити санкції проти Російської Федерації і допомагати Україні озброєнням.

Тим часом грузинське суспільство активно висловлює підтримку українцям, протестуючи проти російської агресії. Також вони виходили на мітинги проти відновлення авіасполучення з Росією.