Напередодні в окупованому Маріуполі можна було почути звуки стрілянини, а також два гучні вибухи в районі села Нікольське Сьогодні, 7 вересня, радник мера Маріуполя Петро Андрющенко на своїй сторінці у Telegram-каналі повідомив новини з окупованого міста. 

За його словами, пізно вночі в місті можна було почути звуки стрілянини з автомата та кулемета. Як виявилося, окупанти прийняли своїх за українських диверсантів. Російські військовослужбовці їхали містом машиною з українськими номерами. Патруль прийняв їх за ДРГ та відкрив вогонь. На жаль, цього разу обійшлося без втрат. Того ж дня, але вже в районі села Микільське можна було почути одразу кілька вибухів.

Пропагандисти відразу ж написали, що це російська ППО працює безпілотниками. Проте Андрющенко дуже сумнівається, що такі звуки міг видати підбитий дрон. Увечері містом місцеві жителі зафіксували просування САУ “Гіацинт”. Установка рухалася проспектом Металургів у бік окупованого Бердянська.

Тим часом аналітики з UA War Infographics прозвітували про успіхи українських артилеристів за серпень. За підсумками минулого місяця ЗСУ знищили 111 складів з БК, 86 військових баз та три об’єкти військової інфраструктури. Найбільше знищено на Південнобузькому напрямку.