Рік тому Артуру діагностували патологічний перелом правої плечової кістки, тож лікарі взяли на облік малюка, а на початку серпня 2019 року після падіння хлопчика доправили в лікарню з підозрою на струс мозку, але діагноз виявися значно серйознішим.

«Були виявлені множинні об’ємні пухлини (руйнування) кістки черепа. На КТ було виявлено близько 8 руйнувань черепа, потім булу проведена операція з видалення двох пухлин з восьми і матеріал відправлений на гістологію і іммуногістохімію, за якими поставили діагноз – гістіоцитоз з клітин Лангерганса, хвороба Хенд-Шюллера-Крісчен – дуже рідкісне захворювання, при якому утворюються множинні об’ємні новоутворення, які вражають організм сина від черепа до скелета і внутрішніх органів», – розповідає мама малюка.

Подальші дослідження показали, що хвороба дісталась і до руйнування кісток скелета (ліва нижня щелепа, права плечова кістка, три ребра праворуч (5, 7, 8), ліва велика гомілкова кістка). Тому за подальшим лікуванням родина звернулась до німецьких фахівців, які мають досвід боротьби з цієї недугою.

«Завдяки небайдужим людям нам вдалося зібрати суму на обстеження і перший блок хіміотерапії. Артур почувається добре, але почали падати показники крові, тепер будуть частіше робити контроль крові. І якщо показники будуть знижуватися, то проміжок між хіміями буде не сім днів, а більше. Для того, щоб встигала кров відновлюватися. По закінченню першого блоку хіміотерапії, буде проводитися контроль МРТ, щоб зрозуміти, як подіяла хіміотерапія, чи є динаміка на поліпшення. Але на подальше лікування у нас грошей немає, а зупинятися нам ніяк не можна. Повний курс лікування у них коштує понад 90000 євро», – розповідає мама Артурчика і благає небайдужих людей допомогти у збиранні коштів.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк  5168 7573 9655 1832 
ПУМБ 4314 1402 0028 8907 

Берчук Юлія Миколаївна