Лізі 12, і з 2 років вона живе з епілепсією, останні роки хворобу вдавалось стримувати протисудомною терапією, але останнім часом вона мало допомагає.  

«Ліза ходить до звичайної школи у 4 клас на індивідуальне навчання. Вона любить спілкуватися з однолітками і намагається старанно вчитися. Однак підступна хвороба не дозволяє Лізі встигати за темпом навчання, та ми вимушені були перейти на індивідуальну форму навчання», – розповідає мама дитини.

Повний діагноз – епілептична енцефалопатія недиференційована, розлад аутичного спектру вторинний. Найгірше, що кількість нападів у дитини збільшується, Ліза починає замикатися в собі, не може повернутись до повноцінного життя. «Час триває і в нас не залишилось часу на помилки. Єдина надія – потрапити до спеціалістів з світовим досвідом лікування епілепсій. І такий шанс у нас з’явився! Я переклала нашу історію хвороби та всі обстеження на англійську мову та відправила в дитячий госпиталь в Римі. На консилиумі фахівці розглянули нашу історію та вирішили, що можуть нам допомогти. Я отримала лист-рахунок на обстеження і подальшому призначення лікування на 6000 евро», – каже мама дівчинки.

Самостійно звичайній українській родині зібрати таку суму вкрай важко і дуже довго, тому вони просять небайдужих людей долучитись, щоб Ліза мала повноцінне майбутнє. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 5363542603211013 Савельєва Олеся Володимирівна (мати)

МоноБанк: 4441 1144 4442 2289 Савельєва Олеся Володимирівна (мати)

https://www.facebook.com/lizasavelieva2008