Недовго музика грала, недовго Вітя танцював. Друзі, вчора вищий антикорупційний суд України прийняв рішення про арешт всього майна, яке безпосередньо задіяно в забезпеченні технологічної діяльності частини нафтопродуктопроводу “Самара – Західний Напрям”, пише у своєму Фейсбук юрист і блогер Михайло Шнайдер.

На час арешту, воно буде знаходитися на відповідальному зберіганні в “Укртранснафті”. Цей стратегічний нафтопродуктопровід був фактично вкрадений у держави за допомогою фіктивних висновків і рішень суду.

Ну а зараз, Володимир Зеленський повертає вкрадену власність України. Тепер Медведчук більше не зможе використовувати цю стратегічну трубу для своєї вигоди і для фінансування своєї діяльності. І це те, що треба було зробити ще кілька років тому, але спільники Медведчука допомагали йому, а не державі.

Серед цих помічників був … і Петро Олексійович. Ну а на сьогоднішній день, правоохоронні органи повинні встановити всіх осіб, які сприяли Медведчуку і пов’язаним з ним компаніям віджати цей нафтопродуктопровід у держави.

Кожен, хто був задіяний в цих схемах, повинен понести відповідальність. Всі ці персонажі повинні відповісти за свої дії проти держави, адже за весь цей час, Україна втратила як мінімум сотні мільйонів доларів. І я впевнений, що це обов’язково відбудеться. Інакше, бути просто не може – резюмував Шнайдер.

Недолго музыка играла, недолго Витя Танцевал.
Друзья, вчера высший антикоррупционный суд Украины принял решение об…

Опубликовано Mihail Shnayder Среда, 24 февраля 2021 г.

Також, варто відзначити, що співробітники СБУ затримали Юрія Дудкіна і повідомили йому про підозру в державній зраді, який виступав в якості політичного експерта на телеканалах 112 Україна, NewsOne і ZiK. Про це повідомляється на сайті спецслужби.

За версією слідства, Дудкін причетний до підривної діяльності в інтересах російських спецслужб. Підозру оголошено за статтями про держзраду і порушення рівноправності громадян за ознаками раси, національності, релігії та іншими ознаками (ст.111, ст.161 КК України).

В СБУ стверджують, що, за завданням кураторів, Юрій Дудкін створив мережу, у яку входили кілька веб-ресурсів (групи в соцмережах і YouTube-канали) і окремі блогери, які фінансувалися з Росії. На цих ресурсах підозрюваний поширював замовний контент, у тому числі від координаторів з російського “Першого” каналу і агентства News Front, вважає слідство.

Виступи Дудкіна в ефірах політичних ток-шоу на санкційних каналах в СБУ назвали розпалюванням міжнаціональної ворожнечі. За твердженням спецслужби, Дудкін систематично отримував за це гроші від замовників.

В СБУ заявили про експертизи, які підтвердили ознаки підривної діяльності на шкоду держбезпеці в діях Дудкіна. Також було опубліковано запис і розшифровку розмов Дудкіна із співбесідницею на ім’я Ольга з Першого каналу, у яких з ним домовляються про співпрацю за гроші.

Дудкін на своїй сторінці у Facebook підтвердив, що в нього триває обшук і його повідомили про підозру.

Дудкін виступав на телеканалах “112 Україна”, NewsOne і ZIK, які потрапили під санкції та котрі пов’язують із нардепом від “Опозиційної платформи – За життя” Віктором Медведчуком. Зокрема, у коментарі “112 Україна” після закриття каналу він говорив про “неадекватні кроки” влади.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.