Технологи Віталія Кличка явно порадили йому піаритись на тему загрози повномасштабної російської агресії. Сьогодні він провів нараду зі своїми заступниками та силовиками щодо оборони Києва на випадок такого нападу.

У нараді брали участь заступники голови КМДА, керівники Департаменту муніципальної безпеки, бригади територіальної оборони столиці, прокуратури та СБУ Києва, представники Головного командування ЗСУ, поліції столиці.

На чолі столу – звісно сам Кличко. На нараді заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Андрій Крищенко заявив, що столиця створює штаб територіальної оборони. За його словами, система має бути розгорнута найближчим часом.

«Заяви і погрози Росії, скупчення військ агресора на кордонах нашої держави спонукають нас підготуватися до різних можливих сценаріїв подій. Зокрема, й до найгіршого. У нас має бути чіткий план дій у критичній ситуації, відпрацьовані координація і дії всіх служб та структурних підрозділів», – підкреслив Кличко.

Мер зазначив, що від безпеки в столиці багато в чому залежить і стабільна ситуація в країні.

Кличко також наголосив на необхідності особливої уваги до безпеки об’єктів критичної інфраструктури міста.

Зазначається, що таких об’єктів у Києві – понад 500. Їх, у випадку надзвичайної ситуації, беруть під охорону різні відомства. Зокрема Нацполіція, військові, підрозділи територіальної оборони.

Також у січні планують провести командно-штабні навчання територіальної оборони столиці. Наразі продовжують набирати резервістів у бригаду територіальної оборони.

Кличко не вперше «сідлає» тему загрози від Росії. А краще ремонтом аварійних мостів зайнявся б, – пише телеграм-канал Klymenko Time.