Разумков у інтерв’ю виданню НВ розповів про те що Кабмін та РНБО зараз працюють над законопроєктом щодо деолігархізації, однак він не являється учасником процесу тому поки цього закону не бачив.

“Ні, я не є учасником цього процесу — він пишеться в Офісі президента, про це говорив сам президент. Я знаю, що до цього процесу також долучено Міністерство юстиції, але кінцевого варіанту законопроєкту поки що у стінах Верховної Ради немає.” – повідомив спікер.

Разумков відмітив, що треба боротися з олігархізацією української держави.

“.Це проблема, ми з вами про це багато говорили ще навіть до того, як я потрапив до стін Верховної Ради. Тут моя позиція не змінилася. Слід розуміти методи, за допомогою яких ми це робитимемо. Не можна, щоб ці закони були написані під 12−13−14 осіб. Закони пишуться для всіх, для мільйонів наших громадян… Але я сподіваюся, що з часом ми матимемо достатню кількість людей, яких можна буде назвати заможними. Єдине питання полягає в тому, що всі вони повинні слідувати закону і правила мають бути єдиними для всіх. Якщо ми говоримо про зазначені президентом аспекти, моя особиста позиція: я підтримую те, що про контакти з представниками великого бізнесу ти можеш або маєш говорити, якщо це передбачатиме закон. І в цьому немає проблеми, оскільки, якщо у тебе немає якихось корупційних оборудок із ними, то це абсолютно нормально та логічно. Так само, як я можу зустрітися із вами, я можу зустрітися з кимось із великих бізнесменів, обговорити якісь реформи, якісь питання — у них також вони є, і слід це враховувати, оскільки вони мають велику кількість підприємств, на яких працюють люди, отримують зарплату, сплачують податки. Це так званий відкритий лобізм, або відкрита співпраця органів державної влади з бізнесом. У нашому розумінні лобізм — це погано, але гарний приклад є у Сполучених Штатах Америки. І його потрібно буде робити для того, аби врегулювати ці непрості, слизькі питання і все було за законом.” – Підкреслив Голова Верховної Ради.

Також Разумков розповів чи підтримує деолігархізацію.

“Я думаю, якщо ми з вами вийдемо на вулицю і запитаємо, добре це чи погано, коли той чи інший бізнес впливає на владу, а тим паче створює там корупційні схеми, всі — і я так само, як і будь-який інший громадянин України, — скажемо, що це погано і з цим треба боротися, якщо таке явище є. А ми розуміємо, що у багатьох аспектах воно, на жаль, є. Але зараз ви мене виводите на «будеш голосувати за те, що ти не бачив?» — ні, я так жодного разу не приймав рішення. Аби прийняти правильне рішення, завжди треба розуміти, за що ти голосуєш.” – додав Разумков.