СБУ та представники Офісу генпрокурора у четвер, 25 березня, проводять обшук в офісі громадської організації “Український вибір”. Її пов’язують з кумом Володимира Путіна, нардепом від ОПЗЖ Віктором Медведчуком.

В СБУ підтвердили інформацію про обшук та пообіцяли надати деталі дещо згодом.

Нардеп від “Опозиційної платформи – За життя” Кузьмін також розповів, що до суду за санкцією на обшук звернувся заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов.

За словами Кузьміна, такими діями влада нечебто намагається залякати Медведчука та його вигнати з країни.

Нардеп від ОПЗЖ наголосив, що вважає кума Путіна “останнім бастіоном на шляху до повного захоплення влади в Україні”.

У своєму телеграм каналі Сергій Лещенко зазначив, що:

У четвер вранці почалися масштабні обшуки СБУ в офісах пов’язаних з Медведчуком.

Як повідомляють наші інсайдери, за санкцією до суду звернулися генпрокурор Ірина Венедиктова і її заступник Гюндуз Мамедов. Обставини справи доповідалися президенту Володимиру Зеленському.

Встановлено зв’язок і координація дій між центральним офісом “Українського вибору” і його кримською філією під час окупації Криму, проведення та організації незаконних референдуму, виборів до місцевих органів, виборів до Держдуми РФ і президента Росії.

Лідером цієї організації є Віктор Медведчук, а її офіс розташований в тій же будівлі, що офіси деяких депутатів ОТПЖ на вулиці Шота Руставелі. Слідчі дії будуть проведені в Києві та Дніпрі.

Варто додати, що Служба безпеки України з 2014 року зібрала велику кількість доказів антиукраїнської діяльності співголови партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука для доведення скоєння ним державної зради. Про розповів генерал-майор запасу Служби безпеки України Ігор Гуськов

“Робота по Медведчуку не припинялася з 2014 року. Дуже багато задокументовано по діяльності громадської організації “Український вибір”, в тому числі щодо їхньої ролі у проведенні незаконного референдуму в Криму. По суті, всі керівники осередків “Українського вибору” в Криму стали керівниками осередків по проведенню псевдореферендуму. До речі, вони досі є в реєстрі Мін’юсту”, – розповів Гуськов.

Також він заявив, що матеріали по розслідуванню деструктивної діяльності Медведчука регулярно доповідали вищому керівництву країни