Голова ТСК щодо можливого зриву затримання російських найманців ПВК «Вагнера» Мар’яна Безугла відповіла на закид колишнього начальника ГУР Василя Бурби про те, що йому не дали підписати протокол і пояснила, що процедура заслуховування ТСК цього не передбачає.

За словами народної депутатки від «Слуги народу» та заступниці голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, протокол засідання є таємним, а Бурба вже не має доступу до державної таємниці.

Як пояснює Безугла, протокол засідання, до якого входять доповіді всіх свідків та надані матеріали, має гриф «цілком таємно» і вона не має повноважень надавати доступ до нього, «цим займається Служба безпеки України для осіб, які перебувають на посадах».

«Процедура заслуховування не передбачає оформлення протоколів свідків, це перше. Безпосередньо на засіданні відбувалося фіксування його свідчень. Фактично, велася стенограма засідання, але протокол самого засідання є цілком таємним. У пана Бурби вже немає доспуску до державної таємниці», – сказала вона.

Водночас парламентарка запевнила, що свідчення Бурби зафіксовані відповідно до правил ведення стенограм.

«Вони є надбанням парламенту, тобто перебувають у архівах парламенту», – додала Безугла.