Україна виконала зобов’язання перед Міжнародним валютним фондом, необхідні для отримання траншу. Про це в рамках форуму Україна 30. Децентралізація повідомив президент України Володимир Зеленський.

“У нас, в принципі, багато речей зроблено, може деякі речі ще узгоджуються. З боку відповідальності держави і структурних маяків ми на фінальній стадії. Я вважаю, ми все зробили. Все, що я обіцяв пані Георгієвою (директор розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва, – ред.), всі головні реформи ми почали: вони проголосовані. Вважаю, що ми готові до отримання траншу “, – заявив Зеленський.

Він додав, що сьогодні ввечері у нього буде розмова з главою МВФ Георгієвою про ситуацію з отриманням траншу. Обговорювати будуть статус впровадження реформ. Він додав, що Україна знаходиться на фінальному етапі.

«Я вважаю, що ми все зробили. Все, що я обіцяв пані Георгієвій, всі головні реформи ми почали. Земельна реформа, банківська реформа, Вища рада правосуддя, Вища кваліфікаційна комісія суддів »

Зеленський нагадав, що необхідно було прийняти законопроект про реформу СБУ, який прийняли в першому читанні.

Він додав, що залишаються “специфічні” питання щодо держбюджету і бюджету наступних років. Їх він назвав питаннями середньої ланки.

“У нас конструктивні відносини з МВФ, робочі. Я вважаю, що ключові реформи, які були потрібні нам, збігалися з бажаннями і структурними маяками МВФ. Я вважаю, що ми їх проголосували, не зробили ще, на жаль. Ми доведемо реформи до кінця “, – підкреслив Зеленський.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.