Захисники і захисниці Запорізького краю під час бою знищили ворожу ДРГ.

Диверсанти мали намір проникнути в тил українських підрозділів. Як наслідок, 6 ворогів ліквідовано. Ще один загарбник потрапив до українських військових у полон. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація 28 червня.

“Нещодавно захисниками Запорізького напрямку було знищено диверсійно розвідувальну групу російських окупаційних військ, що намагалась проникнути у тил наших підрозділів з метою проведення диверсій,” – йдеться в повідомленні.

У полоненого диверсанта була дуже цікава історія. Він виявився колишнім ув’язненим за тяжкі злочини. Зловмисник відбував покарання у виправних колоніях тимчасово окупованої території Донецької області.

“Ось вам і “друга армія світу” – армія вбивць, кримінальників та мародерів”, – наголошують в ОВА.

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу суттєво не змінилася. Основні зусилля росіян спрямовані на утриманні зайнятих територій.

Протягом доби ворог здійснив 47 обстрілів позицій українських захисників. Росіяни атакували ЗСУ з реактивної та ствольної артилерії вздовж усієї лінії зіткнення.

Окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районах Гуляйполя, Оріхова, Преображенки. До поліції надійшло 19 повідомлень щодо наслідків руйнувань.

Також 27 червня відбувалася евакуація мирних жителів з тимчасово окупованої території. Вдалося вивезти 1690 людей, з них 377 – діти.