Головні новини Львова
Подобається

21 жовтня працівники Жидачівського целюлозно-паперового комбінату перекриють дорогу

14/10/2014     Автор: Яна Романська
21 жовтня працівники Жидачівського целюлозно-паперового комбінату перекриють дорогу

Через критичну ситуацію, яка склалася Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті, 21 жовтня працівники  збираються страйкувати.

Про це розповів на прес-конференції перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник.

«Нині мені прийшов лист від працівників підприємства, які погрожують, що 21 жовтня будуть змушені організувати акцію непокори і хочуть перекрити одну з доріг, яка проходить через Жидачів», – зазначив він.

Й.Ситник додав, що станом на 17 вересня 2014 року робота на підприємстві повністю стоїть. Відтак, працівники вимагають, щоби власник впровадив належні заходи й інвестував у завод кошти.

Також Ситник додав, що це підприємство приватизоване ще в 1996 році, й багато разів змінювало власників. "Тому, – каже він, – дізнатися, кому воно належить нині, практично неможливо, треба проводити якесь спецрозслідування".

За його словами раніше на заводі було 3 тис. 400 працівників, нині залишилось лише 900.

"Підприємство знищувалося в такий спосіб, що у квітні 2012 року безпідставно зупинили єдине та унікальне в Україні виробництво газетного паперу, яке забезпечувало 30% потреб внутрішнього ринку держави, у жовтні 2013 році зупинили та ліквідували рентабельне виробництво тари для упакування яєць, яке в 2011 році було модернізоване й приносило підприємству понад 6 млн грн доходу…", – розповів він. Працівникам, за його словами, це пояснювали як «вимушені дії власників для забезпечення зарплатою працівників".

 

Джерело: Galnet