20151102111843

Лілія Мовчанова родом із райцентру Сокиряни Чернівецької області. Однак уже п’ять років жила в Санкт-Петербурзі. Родичі та друзі досі не можуть повірити в те, що сталося.

– Ліля після школи закінчила коледж, потім – курси, здобула кілька професій: і перукарем працювала, і оператором комп’ютерного набору, – розповідає її двоюрідна сестра Карина Гринько. – Однак вдома встати на ноги не вдавалося, поїхала шукати кращої долі в Росії, на заробітки. У Санкт-Петербурзі працювала офіціанткою, познайомилася зі старшим на сім років Владиславом, через кілька років одружилися.

У пари ще не було дітей, хотіли пожити для себе, любили подорожувати. А та фатальна поїздка у Шарм-ель-Шейх була для них першою і стала останньою.

– Вони жили як усі, в грошах не купалися, – витираючи сльози, розповідає Карина. – Казали, що Ліля з Владом гроші на ту подорож мало не рік збирали. Досі не віриться, що їх більше немає. Вони були дуже гарною парою, навіть не сварилися ніколи.

Родичі кажуть, що Ліля взагалі була дуже доброю і світлою дівчиною. Виїхавши в Росію, часто телефонувала додому, до батьків та брата, до друзів. Пропонувала допомогу, коли чула, що хтось потрапляв у скрутне становище.

Батьки дівчини поїхали в Росію на похорон. Проте, коли саме ховатимуть Лілю із чоловіком, наразі невідомо.