29-й блокпост українських військових на Луганщині накривали обстрілами протягом всієї ночі, однак він вистояв. Про це заявив глава Луганської ОДА Геннадій Москаль, передає ІА Корупція Інфо.

Під час бойових дій вісім снарядів влучили у населений пункт Новотошківка, пошкоджені багато будинків.  Біля 29 блокпоста обстріляли блокпост і 8 снарядів потрапили в Новотошківку, є прямі влучення, багато будинків пошкоджено, є також пряме попадання в житловий будинок, поранених і загиблих немає. Блокпост 29-й обстрілювали з артилерії та інших видів зброї практично всю ніч. Практично тільки зараз стало тихо. Він вистояв ", – заявив Москаль.

Він також додав, що через обстріли у населеному пункті Новотошківка відсутнє водопостачання. Внаслідок бойових дій були пошкоджені будинки у Станиці Луганській та у селі Артема. Під обстріли потрапила і школа, в якій вже давно не проводили навчання. У Станиці наразі немає ні води, ні електроенергії.

Близько сотні будинків були пошкоджені у Кримському. Наразі там затишшя.

"У ніч на вчора був масований обстріл, були пошкоджені близько 100 будинків, більшість жителів села виїхали, тому також немає інформації про поранених і загиблих", – резюмував глава ОДА. 


джерело: ТСН