USA

290 американських десантників висадяться 20 квітня у Львівській області на Яворівському полігоні. Саме тут, згідно домовленостей з Держдепартаментом США, пройдуть тривалі спільні навчання-тренінги 173 повітряно-десантної бригади армії США і бойових підрозділів Нацгвардії.

Про це заявив глава МВС України Арсен Аваков у соцмережі facebook, передає Корупція.Інфо

Домовленість про спільні навчання військових досягнута була під час переговорів президента України Порошенко і віце-президента США Байдена.

"Дякую Вікторії Нуланд, заступнику держсекретаря США та працівникам посольства США в Україні – без їх енергійності настільки важливий і складний процес підготовки тренінгів був би неможливий", – наголосив А.Аваков.

За його словами, у Кабміні і Нацгвардії вже закінчили підготовчі роботи.

"Тренінги будуть проходити за участю 900 бійців Нацгвардії. Три потоки по 300 нацгвардійців. Три потоки по 8 тижнів. Потім спільні навчання. У навчаннях братимуть участь такі відомі підрозділи Нацгвардії, як – Азов, Батальйон ім. Кульчицького, Ягуар, Омега і інші частини з Києва, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Львова, Івано-Франківська та Вінниці", – повідомив міністр.А.Аваков додав, що після закінчення навчань в розпорядженні підрозділів Нацгвардії, які пройшли навчання, американські партнери нададуть спеціальну амуніцію і засоби зв'язк.у

Раніше повідомлялося, що майже 300 американських десантників зі складу 173 повітряно-десантної бригади США, яка розташована в італійській Віченці, прибудуть в кінці квітня в Україну для навчання солдатів Національної гвардії. Як відзначили в Пентагоні, навчання проходитимуть в місті Яворові Львівської області.